Jūsu ērtībai – InoWood

Izprotot komplekso risinājumu svarīgumu un klienta laika ekonomiju, mēs piedāvājam visu nepieciešamo no „vienām rokām“:

Tehnoloģija

InoWood technologija

Materiāla no koka- polimēra kompozītmateriāla InoWood precentuāli sastāv no: 50% koka šķiedras(milti) un 50% plastikāts(PVH) ar vairākiem piedevām (lubrikanti, fungicīdi, antioksidanti, UV filtri, stabilizatori). Šāds sastāvs paaugstina materiāla izsturību pret mitrumu, mehāniskiem bojājumiem, sēnītēm, uguni.  

 

Ražošana

Gamyba

Vairāku darba gadu garumā tika secināts, ja tiek kontrolētas un vadīti vairāki procesi, kā arī piedalīšanās tajos, tiek sasniegts vēlamais rezultāts (no izejvielas līdz gatavai produkcijai) mēs sekojam un kontrolējam visus procesus pāši.

 

Serviss- konsultācija

InoWood servisas konsultacijos

Pareiza viedokļa un zināšanas gūšanai, neapšaubāmi, ļoti svarīga un nepieciešama ir konsultācija un specialista rekomendācija, kurš pārzin savas svēras specifiku un īpatnības. Mūsu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs un atbildēs Jums uz visiem jautājumiem. Nepieciešamības gadījumā mēs obligāti vienosimies un atbrauksim pie Jums uz konsultāciju objektā.

  

Piegāde

Pristatymas

Izvēloties un iegādājoties jebkuru InoWood produkciju no koka-polimēra kompozītmateriāla, Jums nebūs nepieciešams tērēt laiku meklēt transportu, lai piegādātu iegādāto preci. Jūsu rīcībā – šoferis ar lielu pieredzi un specializētu transportlīdzekli, InoWood produkcijas piegādei.

   

Montāža

montavimas

Katrs no mums dara to ko vislabāk saprot un kur orientējās, tāpēc meistari ar lielu pieredzi, strādājoši šaja nozarē ar preču zīmi InoWood jau ilgus gadus, palīdzēs Jums iekārtot mājīgu un pilnvērtīgas atpūtas vidi, kuru bieži mēs saucam par terasi. Jums nevajadzēs uzstraukties un tērēt savu dargo laiku montējot un meklējot nepieciešamo, ja Jūs vēlaties uzticēt mūsu InoWood specialistiem nesarežģītu montāžas procesu, griežaties pie mums.