RISINĀJUMI // Fasādei

Fasādei

Fasādes sistēma InoWood sastāv no 100% pārstrādāta biokompzīta, tā ļaus jums realizēt visdrošākos fasādes risinājumus. Fasādes ir funkcionālas, ilgmūžīgas, saglabā savus krāsu raksturojumus, stabilas pret ārējiem faktoriem: kaitēkļiem, pūšanu, mitrumu, ultravioleto starojumu, nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Katra mājas vai citas ēkas fasāde un tās risinājumi ir unikāli, ārienei vajadzētu izcelties ne tikai ar skaistumu, bet arī ar izturību. Mēs piedāvājam plašu fasādes apdares un fasādes detaļu klāstu. Fasādes sistēmas mēs izmantojam individuāli katram projektam ‒ projektējam, uzstādām un konsultējam par dažādiem jautājumiem. Fasādes sistēmas InoWood galvenie komponenti: apdares, apšuvuma dēļi, fasādes profili ‒ fasādes lameles.

Mēs rūpējamies par apkārtējo vidi ‒ mūsu produkti tiek ražoti vienīgi no pārstrādātas izejvielas, bez nevienas kaitīgas vielas, un tie 100% derīgi otrreizējai pārstrādei. Mēs lepojamies ar to, ka esam vienīgais biokompozīta fasāžu ražotājs Lietuvā.

Ēkas āriene ‒ īpaši svarīgs elements, kas izpilda gan reprezentatīvo, gan arī estētisko funkciju. Pēdējo gadu tendences parāda, ka klienti meklē daudz izturīgākus, videi draudzīgākus, tīrus materiālus, izvēlas profilus ar integrētiem atjaunojamiem enerģijas avotiem. Fasādes sistēma InoWood – teicama alternatīva tradicionālai fasādei. Piemērota dzīvojamām un biroja ēkām, kultūras mantojuma objektiem, valsts un sabiedrisko ēku eksterjeriem. Kopā ar savu arhitektu un dizaineru mēs piemeklēsim labāko fasādes risinājumu.

Fasādes profilu veidi

Biokompozīta apdares dēļu krāsu sortiments tāds pats, kā visai InoWood produkcijai. Apdares dēļus pēc individuāla pasūtījuma izgatavo garumā līdz 600 cm.

Vispopulārākās standarta krāsas: antracīts (krāsas kods – 09), brūna (krāsas kods – 10) un pelēka (krāsas kods – 08). Standarta krāsu produkciju izgatavo 1‒3 nedēļu laikā, bet nestandarta krāsu: smilšu (krāsas kods – 01), ciedrs (krāsas kods – 02) un muskata (krāsas kods – 03) izgatavošanas termiņš tiek individuāli saskaņots ar katru pasūtītāju.

Produkta kods – AD

Krāsu InoSide sortiments

option

Pelēka

Krāsas kods 08

option

Antracīta

Krāsas kods 09

option

Brūna

Krāsas kods10

option

Smilšu

Nestandarta krāsas kods 01

option

Ciedra

Nestandarta krāsas kods 02

option

Muskata

Nestandarta krāsas kods 03

Papildu fasādes elementi InoSide